O Classic Canoes opowiada Siacho (Stanisław Smerecki)
 

 

łódka drewniana

wooden_boat

DRZEWO

DREWNO

ŁÓDŹ

MISY

KANU

DREWNIANE

ŁÓDKA

 

 

Towarzyszu podróży!

Oto w Gęsińcu nad rzeczką Smródką nasz warsztat stoi przed Tobą otwarty na oścież. Deski jesionowe i cedrowe czekają niecierpliwie by się zmienić w wiosła i w dobrych rękach, w najróżniejszych wodnych zakątkach Polski i świata, pośredniczyć między człowiekiem a gościnną przestrzenią. Jeśli marzysz (a w rozmarzeniu pomóc może odwiedzenie galeryjki i poczytanie artykułów) o czymkolwiek co ma związek z wodą, wiatrem i drzewem, to jesteś naszym klientem. Zadzwoń i śmiało marnuj czas, nasz i swój.
Zależy nam na ludziach, którzy chcą mieć pływadło zrobione na miarę. Chcielibyśmy pracować we własnym rytmie i realizować nawet najbardziej wyszukane zamówienia. Niektóre z nich już udało się nam pozyskać. Pan Paweł pływa w transatlantyckim kajaku Noe zaprojektowanym i zbudowanym przez classic canoes. Państwo S. w każde wakacje pływają Zosią , cedrowym canoe. Norweska łódź wiosłowa Feering czeka na wodowanie. Wszelkie rodzaje kajaków, canoe i łodzi wiosłowych oraz wszelkie wyposażenie, które znajdziecie w galerii można u nas zamówić.

Teraz czas na anegdotę: późnym popołudniem na jeziorze Śniardwy podpływamy naszym canoe do maleńkiego drewnianego jachtu, na którym Pan w kapitańskiej czapce czyta podróżniczą książkę z powodu flauty.
- Bardzo przepraszamy, panie kapitanie – pytam – gdzie jest najbliższa stacja benzynowa?
Kapitan patrzy na nas kotwicznym spojrzeniem i bez namysłu odpowiada:
- Na światłach w lewo.

Maria&Siacho w Classic Canoe

Leszek w Classic Canoe

Strona jest na bieżąco uzupełniana, puste miejsca załatamy wkrótce.

Do zobaczenia na wodzie!

Stanisław „Siacho” Smerecki & Leszek Kostyszak

Wykonanie strony: Mariusz Majta